Kadıköy Lavabo Gideri Açma

Bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanması sıhhi tesisat aciliyeti ve ayrı bir sağlık sorunu olarak kabul edilebilir çok ciddi bir sorundur. Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma suyunun gidebileceği bir yeri olmadığından, hepsi bir bakıma evdeki tesisat sistemine geri dönecektir. Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanıklığınız olduğunda, durma sayfası temizlenene kadar evdeki sıhhi tesisatlardan herhangi birisini kullanmamalısınız.

Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkalı olduğunuzdan şüphelenirseniz, bunu doğrulamak ve en kısa sürede temizlemek önemlidir.

Bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanıklığınızın olabileceğine dair birkaç işaret var:

Birden Fazla Armatür Tıkalı

Bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanıklığının çok belirgin bir işareti, birden fazla tesisat fikstürünün aynı anda yedeklenmesidir. Özellikle tuvaletler bundan etkilenir ancak diğer fikstürler de buna dahil olabilir. Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkalı olduğunuzdan şüpheleniyorsanız, evdeki diğer armatürleri kontrol ederek başlayın.

Fikstür Kullanırken Alışılmamış Tepkiler

Bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanmasından şüphelendiğinizde aranacak bir sonraki şey, sıhhi tesisat armatürlerini kullanırken beklenmedik ya da alışılmadık bir reaksiyondur.

Temizleme Sahasında Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Eğer bir varsa ana hat temiz-out , bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma doğrulayarak ek bir yol var. Bulunduğu yeri bilmiyorsan temizliği bulun. Kapağı çıkarmak için vidalarını sökerek veya çekerek temizliği açın. Orada temizlik yaparken atık ya da suyun varlığını kontrol edin. Normalde temizleme borusuna su gelmemelidir. Su yukarı akar ve temizlikten veya borudan kalkarsa, ana hat borusu durması olduğunu teyit eder.

Bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanıklığını doğruladıktan sonra, bunu temizlemek için devam edebilirsiniz. Bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma temizlemek için bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma yılanı gerekir . Ya edebilirsiniz profesyonel tesisatçı çağırmak veya makineyi kira ve kendiniz temizleyin. Her iki durumda da, bir Kadıköy Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma tıkanıklığı olabildiğince çabuk temizlenmelidir.

Kadıköy Lavabo Gideri Açma